امروز وقتی به وبلاگ های به روز شده سر زدم.وبلاگ هایی رو دیدم که خیلییی خوب مینوشتن و سابقه خوبی هم توی بیان داشتند.ولی پست هایشان را که نگاه میکردی نه نظرینه لایکینه چیزی.یک سری ها هم که کلا قطع امید کرده بودند و همه ی در و دیوار های وبلاگ رو بسته بودند. واقعا وبلاگ نویسی یعنی این؟ اصن این روزها حوصله خوندن همون چهار خط نوشته ی خوب رو داریم؟به وبلاگ های جدید سر میزنیم؟ توی سه ماه اخیر چند تا دوست جدید بیانی پیدا کردیم؟چند تا وبلاگ جدید رو دنبال کردیم که بخونیم.؟ 

من نمیدونم وبلاگ نویسی یعنی چی!

ولی بیاناز همون روزی که من پامو گذاشتم توش،دنیای رفاقت بودتو اوج غریبه بودنم ی دنیا آدم هوامو داشتن.که بهم یاد بدن استفاده درست چیه! من توی روزایی که دوستام معتاد اینستا شده بودن،یک جایگزین بهتر پیدا کرده بودم و اونم اینجا بود. حیفه که اعتراف کنم هر چی روزای بیشتری میگذرن. بیان غیرقابل تحمل تر میشه!! حیفه به جایی که خونه ی خودم میدونمش توهین کنم.و حرمتش رو پایین بیارمولی واقعا بیانِ این شکلیحیفهحیف.

⚠️چرا وبلاگ زدید؟!⚠️

⚠️از وبلاگ ها حمایت کنیم!⚠️

وبلاگ ,رو ,ی ,ولی ,توی ,بیان ,وبلاگ نویسی ,نویسی یعنی ,بهم یاد ,یاد بدن ,بدن استفاده

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بازاریاب فایل برنامه سالانه بر اساس طرح تدبیر سال 99-98 آیدانا کادوس پلاس مجله ی دیجیتال مارکتینگ میز اول معصومه باقری نکسوس دانلود شرکت خدماتی و نظافتی رادمان وبلاگ شخصی امیدرضا مرتضوی